منافذباز را چگونه درمان کنیم؟

سوال

سلام

اقای دکتر خداقوت .. ببخشید مزاحمتون شدم …

من پوستم چربه و منافذ باز زیاد دارم ( پوست پرتقالی) من ضد افتاب بی رنگ دکتر ژیلا spf 95 مخصوص انواع پوست گرفتم .. الان دو دلم استفاده کنم یانه میترسم چون مناسب انواع پوسته منافذم رو بازتر کنه .. شما تایید میکنید این ضدافتاب رو؟؟؟؟؟

من اسکار سطحی و منافذ باز و لک دارم چهار بار میکرونیدلینگ انجام دادم بیست سی درصد تاثیر داشته .. من چون شهرستانم و پزشک متخصص نداره اینجا نمیتونم لیزر انجام بدم هم بخاطر مسافت و هزینش هم مراقبتش … میخواستم بدونم این کرمایی که تبلیغ میشه مثل اسکارهیل اسکاراستاتیک یا کالی درم . ورقه سیلیکونی ایتا تاثیر داره تو رفع این مشکلات پوستی من ؟؟؟

واقعا خسته و افسرده شدم اگه داره چ بهتر اگر نه که باید بیخیال همه چی بشم😓😔

در حال بررسی 0
Anonymous 7 ماه 1 پاسخ 151 دیده شده

پاسخ ( ۱ )

 1. سلام
  ممنونم از اینکه بخش مشاوره سایت آکنه یار را برای مشاوره انتخاب کردید
  در ارتباط با سوال اول همانطور که خودتان اشاره کردید بهتره ضد افتاب Oilfree استفاده کنید در همه برند ها ضد آفتابهایی برای افرادی که پوست چرب دارند و مشکل آکنه دارند وجود دارد یک نمونه مناسب ایرانی را در اینجا می توانید ببینید
  اما در ارتباط با اسکار سطحی و منافذ باز و لک
  اگر بخواهم یک محصول و یا یک درمان مطرح کنم که بر هر سه این مشکلات موثر باشد لایه بردار ها را می توانم معرفی کنم لایه بردار اگر درست و به مدت طولانی مدت و طبق دستور پزشک استفاده شود تقریبا بر هر سه مشکل بالا موثر است هرچند هر کدام از این مشکلات درمانهای خاص خودشان را دارند
  لایه بردار ها در دو شکل هستند:
  ۱- آ اچ آAHA
  ۲- لایه بردار های نسخه ایی (کترل,دیفرین) که باید زیر نظر پزشک مصرف شوند
  در مورد منافذ باز هم باید بدانید که بخش عمده آن مربوط به ژنتیک است از بین نمی رود ولی کنترل می شود کارهایی که باید انجام دهید:
  ۱٫- استفاده از ضد آفتاب مناسب
  ۲- استفاده از تونر پوست چرب حاوی اسد سالیسیلیک
  ۳٫ استفاده از لایه بردار
  ۴٫ عدم استفاده از مواد غذایی چرب و محرک

  لطف بفرمایید یک عکس اینجا برای من بفرستید تا بیشتر راهنمایی کنم

ارسال نظر